Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon
 
www.rixos.com ile Rezervasyon Yap & Ayrıcalıklardan Faydalan X

Aşağıdaki ayrıcalıklar tüm fiyat ve oda tipleri için geçerlidir
Erken giriş imkanı ( 12.00 ) & Geç çıkış imkanı ( 15.00 ) ( müsaitliğe bağlı olarak )
Spa merkezinde geçerli 25% indirim
Transfer Taleplerinde indirimli fiyatlar
Otel içi extra harcamalarda 10% indirim
Giriş gününüze özel taze meyve tabağı
Giriş gününüze özel 1 şişe şarap imkanı

 

LOKASYON

Geri
 
 

Beldibi Mevkii 07985, Kemer / Antalya - Türkiye

Beldibi Şehir Merkezi Beldibi Rixos Sungate Kemer Şehir Merkezi Antalya Şehir Merkezi Havaalanı Ulaşım
2 km. / 5 dk. 3.5 km. / 5 dk. 25 km. / 15 dk. 30 km. / 20 dk. 50 km. / 50 dk. Otel önünden dolmuş ve taksi ile ulaşım sağlanır.

Rixos Beldibi, Antalya'nın cennet köşelerinden Beldibi'nde, doğayla lüksü bir araya getiren bir tatil sunuyor. Tarihin, kültürün ve doğanın etkileyici birlikteliği, unutulmaz bir Antalya tatili keyfi yaşatacak.

En yakın yerleşim birimi Beldibi’ne 5 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Kemer'e 25 kilometre, Antalya şehir merkezine 30 kilometre ve Antalya Havalimanı'na 45 kilometre uzaklıkta olan Rixos Hotel Beldibi; ayrıca Phaselis Antik Kenti, Olimpos ve 3 Adalar Dalış Merkezi gibi alternatif turizm alanlarına çok yakın bir konuma sahip. 

ANTALYA

İki milyonu aşkın nüfusuyla Türkiye'nin en büyük beşinci ili Antalya, bir taraftan büyük şehir olmanın olanaklarını yaşıyor ve yaşatıyorken diğer taraftan tarihi, kültürel ve doğal güzellikleriyle büyülüyor.

MÜZELER
Antalya Müzesi,
Alanya Atatürk Evi Müzesi,
Kaleiçi Müzesi,
Alanya Kızılkule Etnografya Müzesi,
Alanya Arkeoloji Müzesi,
Side Müzesi,
İçkale Müzesi,
Antalya Atatürk Müzesi,
Antalya Kent Müzesi,
Antalya Oyuncak Müzesi.
 
TARİHİ KALINTILAR
Perge,
Aspendos,
Phaselis,
Olimpos,
Kekova,
Antiphellos (Kaş).

Antalya ayrıca her yıl dünyanın en önemli sanatçılarını Aspendos Antik Tiyatrosu gibi büyüleyici bir mekanda ağırlıyor. Kent, 1964 yılından beri düzenlenen Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali ile de sanatsal etkinlikler bakımından ne derece zengin olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

KEMER

Kemer, Türkiye'de turizmin en önemli merkezlerinden biri. 52 km'lik kıyı şeridine sahip olan Kemer; Kaş, Finike, Kumluca, Konyaaltı gibi diğer turistik yerleşim alanlarına yakınlığıyla da önemli bir bölgede.

Deniz, orman ve dağın buluştuğu bir coğrafyaya sahip olan Kemer, Olimpos ve Phaselis gibi iki önemli antik kente de ev sahipliği yapıyor.

BELDİBİ

İnsanlık tarihinin ev sahibi Beldibi... Yolda arabayla giderken ya da herhangi bir yerde yürürken şöyle bir etrafınıza bakmanız; Taş Devri'nden Antik Çağ'a kadar birçok döneme ait kalıntıyla karşılaşmanıza yetiyor. Doğa ve tarih tutkunları Beldibi'ni çok sevecek.

ANTALYA HAVALİMANI

1960 yılından açılan Antalya Havalimanı, 168 bin metrekareden büyük bir alan üzerinde hizmet vermektedir. Yılda 28 milyondan fazla yolcunun kullandığı havalimanının Rixos Sungate'e uzaklığı 50 km.

  • RIXOS BELDİBİ

    RIXOS BELDİBİ

    LOKASYON

Yükleniyor